BLA1011-200,112
BLA1011-200,112 Ampleon USA Inc.
BLA1011-200_BLA1011S-200.pdf
Виробник: Ampleon USA Inc.
Description: RF FET LDMOS 75V 13DB SOT502A
Packaging: Tray
Package / Case: SOT-502A
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 1.03GHz ~ 1.09GHz
Power - Output: 200W
Gain: 13dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: SOT502A
Part Status: Obsolete
Voltage - Rated: 75 V
Voltage - Test: 36 V
Current - Test: 150 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FET LDMOS 75V 13DB SOT502A, Packaging: Tray, Package / Case: SOT-502A, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency: 1.03GHz ~ 1.09GHz, Power - Output: 200W, Gain: 13dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: SOT502A, Part Status: Obsolete, Voltage - Rated: 75 V, Voltage - Test: 36 V, Current - Test: 150 mA.