BLA1011-300,112
BLA1011-300,112 Ampleon USA Inc.
BLA1011-300.pdf
Виробник: Ampleon USA Inc.
Description: RF FET LDMOS 65V 16DB SOT957A
Packaging: Bulk
Package / Case: SOT-957A
Current Rating (Amps): 15A
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 1.03GHz ~ 1.09GHz
Power - Output: 300W
Gain: 16.5dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: LDMOST
Part Status: Obsolete
Voltage - Rated: 65 V
Voltage - Test: 32 V
Current - Test: 150 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FET LDMOS 65V 16DB SOT957A, Packaging: Bulk, Package / Case: SOT-957A, Current Rating (Amps): 15A, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency: 1.03GHz ~ 1.09GHz, Power - Output: 300W, Gain: 16.5dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: LDMOST, Part Status: Obsolete, Voltage - Rated: 65 V, Voltage - Test: 32 V, Current - Test: 150 mA.