BLA1011S-200,112
BLA1011S-200,112 Ampleon USA Inc.
PHGLS26532-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: Ampleon USA Inc.
Description: RF MOSFET LDMOS 36V SOT502B
Packaging: Bulk
Package / Case: SOT-502B
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 1.03GHz ~ 1.09GHz
Power - Output: 200W
Gain: 13dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: SOT502B
Part Status: Obsolete
Voltage - Rated: 75 V
Voltage - Test: 36 V
Current - Test: 150 mA
на замовлення 48 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF MOSFET LDMOS 36V SOT502B, Packaging: Bulk, Package / Case: SOT-502B, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency: 1.03GHz ~ 1.09GHz, Power - Output: 200W, Gain: 13dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: SOT502B, Part Status: Obsolete, Voltage - Rated: 75 V, Voltage - Test: 36 V, Current - Test: 150 mA.