Продукція > GALAXY > BLA1117-3.3
BLA1117-3.3 GALAXY
Виробник: GALAXY
Positive Voltage Regulator, LDO, 3.3V, 0.8A, 1%, 1.2V dropout, -40?125°C Replacement for: LM1117DT-3.3/NOPB, LM1117DTX-3.3/NOPB, LD1117DT33TR, NCP1117DT33G, NCP1117DT33RKG, TS1117BCP33 R0G, AP1117D33G-13, AP1117D33L-13; BLA1117-3.3 GALAXY ST1117dt3.3 GAL
кількість в упаковці: 50 шт
на замовлення 480 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Positive Voltage Regulator, LDO, 3.3V, 0.8A, 1%, 1.2V dropout, -40?125°C Replacement for: LM1117DT-3.3/NOPB, LM1117DTX-3.3/NOPB, LD1117DT33TR, NCP1117DT33G, NCP1117DT33RKG, TS1117BCP33 R0G, AP1117D33G-13, AP1117D33L-13; BLA1117-3.3 GALAXY ST1117dt3.3 GAL, кількість в упаковці: 50 шт.