BLA12-12S12
BLA12-12S12 Bellnix Co., Ltd.
BLA12.pdf
Виробник: Bellnix Co., Ltd.
Description: DC DC CONVERTER 12V 1.5W
Packaging: Bulk
Features: Adjustable Output, Remote On/Off
Package / Case: 7-SMD Module
Size / Dimension: 0.80" L x 0.55" W x 0.38" H (20.3mm x 14.0mm x 9.7mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 18V
Efficiency: 81%
Current - Output (Max): 125mA
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 12V
Power (Watts): 1.5 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 500 V
на замовлення 46 шт:
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 12V 1.5W, Packaging: Bulk, Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Package / Case: 7-SMD Module, Size / Dimension: 0.80" L x 0.55" W x 0.38" H (20.3mm x 14.0mm x 9.7mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 18V, Efficiency: 81%, Current - Output (Max): 125mA, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 12V, Power (Watts): 1.5 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 500 V.