Продукція > NXP USA INC. > BLA6H0912-500112
BLA6H0912-500112 NXP USA Inc.
bla6h0912-500.pdf
Виробник: NXP USA Inc.
Description: BLA6H0912-500 - LDMOS AVIONICS R
Packaging: Tray
Package / Case: SOT634A
Current Rating (Amps): 54A
Frequency: 960MHz ~ 1.22GHz
Power - Output: 450W
Gain: 17dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: CDFM2
Part Status: Not For New Designs
Voltage - Rated: 100 V
Voltage - Test: 50 V
Current - Test: 100 mA
на замовлення 74 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: BLA6H0912-500 - LDMOS AVIONICS R, Packaging: Tray, Package / Case: SOT634A, Current Rating (Amps): 54A, Frequency: 960MHz ~ 1.22GHz, Power - Output: 450W, Gain: 17dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: CDFM2, Part Status: Not For New Designs, Voltage - Rated: 100 V, Voltage - Test: 50 V, Current - Test: 100 mA.