BLA6H0912L-1000U
BLA6H0912L-1000U Ampleon USA Inc.
BLA6H0912L-1000_0912LS-1000.pdf
Виробник: Ampleon USA Inc.
Description: RF FET LDMOS 100V 15.5DB SOT539A
Packaging: Bulk
Package / Case: SOT-539A
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 1.03GHz
Configuration: Dual, Common Source
Power - Output: 1000W
Gain: 15.5dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: SOT539A
Voltage - Rated: 100 V
Voltage - Test: 50 V
Current - Test: 200 mA
на замовлення 75 шт:
Написати відгук
Description: RF FET LDMOS 100V 15.5DB SOT539A, Packaging: Bulk, Package / Case: SOT-539A, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency: 1.03GHz, Configuration: Dual, Common Source, Power - Output: 1000W, Gain: 15.5dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: SOT539A, Voltage - Rated: 100 V, Voltage - Test: 50 V, Current - Test: 200 mA.