Продукція > AMPLEON USA INC. > BLA6H0912LS-1000U
BLA6H0912LS-1000U
BLA6H0912LS-1000U Ampleon USA Inc.
BLA6H0912L-1000_0912LS-1000.pdf
Виробник: Ampleon USA Inc.
Description: RF MOSFET LDMOS 50V SOT539B
Packaging: Tray
Package / Case: SOT-539B
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 1.03GHz
Configuration: Dual, Common Source
Power - Output: 1000W
Gain: 15.5dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: SOT539B
Voltage - Rated: 100 V
Voltage - Test: 50 V
Current - Test: 200 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF MOSFET LDMOS 50V SOT539B, Packaging: Tray, Package / Case: SOT-539B, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 1.03GHz, Configuration: Dual, Common Source, Power - Output: 1000W, Gain: 15.5dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: SOT539B, Voltage - Rated: 100 V, Voltage - Test: 50 V, Current - Test: 200 mA.