BLA8G1011L-300U
BLA8G1011L-300U Ampleon USA Inc.
BLA8G1011L-300_LS-300_L-300G_LS-300G.pdf
Виробник: Ampleon USA Inc.
Description: RF MOSFET LDMOS 32V SOT502A
Packaging: Tray
Package / Case: SOT-502A
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 1.06GHz
Power - Output: 300W
Gain: 16.5dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: SOT502A
Part Status: Not For New Designs
Voltage - Rated: 65 V
Voltage - Test: 32 V
Current - Test: 150 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF MOSFET LDMOS 32V SOT502A, Packaging: Tray, Package / Case: SOT-502A, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency: 1.06GHz, Power - Output: 300W, Gain: 16.5dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: SOT502A, Part Status: Not For New Designs, Voltage - Rated: 65 V, Voltage - Test: 32 V, Current - Test: 150 mA.