Продукція > AMPLEON USA INC. > BLA8G1011LS-300GU
BLA8G1011LS-300GU
BLA8G1011LS-300GU Ampleon USA Inc.
BLA8G1011L-300_LS-300_L-300G_LS-300G.pdf
Виробник: Ampleon USA Inc.
Description: RF MOSFET LDMOS 32V CDFM2
Packaging: Tray
Package / Case: SOT-502E
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 1.06GHz
Power - Output: 300W
Gain: 16.5dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: CDFM2
Voltage - Rated: 65 V
Voltage - Test: 32 V
Current - Test: 150 mA
Написати відгук
Description: RF MOSFET LDMOS 32V CDFM2, Packaging: Tray, Package / Case: SOT-502E, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency: 1.06GHz, Power - Output: 300W, Gain: 16.5dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: CDFM2, Voltage - Rated: 65 V, Voltage - Test: 32 V, Current - Test: 150 mA.