BLA8H0910LS-500U
BLA8H0910LS-500U Ampleon USA Inc.
BLA8H0910L-500_0910LS-500.pdf
Виробник: Ampleon USA Inc.
Description: RF MOSFET LDMOS 50V SOT502B
Packaging: Bulk
Package / Case: SOT-502B
Current Rating (Amps): 2.8µA
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 900MHz ~ 930MHz
Power - Output: 500W
Gain: 19dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: SOT502B
Voltage - Rated: 114.5 V
Voltage - Test: 50 V
Current - Test: 90 mA
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: RF MOSFET LDMOS 50V SOT502B, Packaging: Bulk, Package / Case: SOT-502B, Current Rating (Amps): 2.8µA, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency: 900MHz ~ 930MHz, Power - Output: 500W, Gain: 19dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: SOT502B, Voltage - Rated: 114.5 V, Voltage - Test: 50 V, Current - Test: 90 mA.