Продукція > AMPLEON USA INC. > BLA9H0912LS-1200PU
BLA9H0912LS-1200PU
BLA9H0912LS-1200PU Ampleon USA Inc.
BLA9H0912L-1200P_LS-1200P.PDF
Виробник: Ampleon USA Inc.
Description: RF MOSFET LDMOS 50V SOT539A
Packaging: Tray
Package / Case: SOT-539A
Current Rating (Amps): 2.8µA
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 960MHz ~ 1.215GHz
Power - Output: 1200W
Gain: 19dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: SOT539A
Voltage - Rated: 106 V
Voltage - Test: 50 V
Current - Test: 75 mA
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: RF MOSFET LDMOS 50V SOT539A, Packaging: Tray, Package / Case: SOT-539A, Current Rating (Amps): 2.8µA, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency: 960MHz ~ 1.215GHz, Power - Output: 1200W, Gain: 19dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: SOT539A, Voltage - Rated: 106 V, Voltage - Test: 50 V, Current - Test: 75 mA.