Продукція > AMPLEON USA INC. > BLC10G18XS-301AVTZ
BLC10G18XS-301AVTZ Ampleon USA Inc.
BLC10G18XS-301AVT.pdf
Виробник: Ampleon USA Inc.
Description: RF MOSFET LDMOS 30V DFM6
Packaging: Tray
Package / Case: SOT-1275-1
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 1.805GHz ~ 1.88GHz
Configuration: Dual
Power - Output: 300W
Gain: 15.6dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: DFM6
Part Status: Active
Voltage - Rated: 65 V
Voltage - Test: 30 V
Current - Test: 300 mA
на замовлення 46 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF MOSFET LDMOS 30V DFM6, Packaging: Tray, Package / Case: SOT-1275-1, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency: 1.805GHz ~ 1.88GHz, Configuration: Dual, Power - Output: 300W, Gain: 15.6dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: DFM6, Part Status: Active, Voltage - Rated: 65 V, Voltage - Test: 30 V, Current - Test: 300 mA.