Продукція > AMPLEON USA INC. > BLC10G18XS-600AVTZ
BLC10G18XS-600AVTZ
BLC10G18XS-600AVTZ Ampleon USA Inc.
Виробник: Ampleon USA Inc.
Description: RF MOSFET LDMOS 30V SOT1258-4
Packaging: Tray
Package / Case: SOT-1258-4
Current Rating (Amps): 2.8µA
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 1.805GHz ~ 1.88GHz
Configuration: Dual, Common Source
Power - Output: 600W
Gain: 15.4dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: SOT1258-4
Part Status: Discontinued at Digi-Key
Voltage - Rated: 65 V
Voltage - Test: 30 V
Current - Test: 800 mA
на замовлення 33 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF MOSFET LDMOS 30V SOT1258-4, Packaging: Tray, Package / Case: SOT-1258-4, Current Rating (Amps): 2.8µA, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 1.805GHz ~ 1.88GHz, Configuration: Dual, Common Source, Power - Output: 600W, Gain: 15.4dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: SOT1258-4, Part Status: Discontinued at Digi-Key, Voltage - Rated: 65 V, Voltage - Test: 30 V, Current - Test: 800 mA.