Продукція > AMPLEON USA INC. > BLC10G22LS-240PVTZ
BLC10G22LS-240PVTZ
BLC10G22LS-240PVTZ Ampleon USA Inc.
BLC10G22LS-240PVT.pdf
Виробник: Ampleon USA Inc.
Description: RF MOSFET LDMOS 28V SOT1275-3
Packaging: Tray
Package / Case: SOT-1275-3
Current Rating (Amps): 1.4µA
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 2.11GHz ~ 2.2GHz
Power - Output: 60W
Gain: 19.7dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: SOT-1275-3
Part Status: Active
Voltage - Rated: 65 V
Voltage - Test: 28 V
Current - Test: 1.6 A
на замовлення 57 шт:
Написати відгук
Description: RF MOSFET LDMOS 28V SOT1275-3, Packaging: Tray, Package / Case: SOT-1275-3, Current Rating (Amps): 1.4µA, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency: 2.11GHz ~ 2.2GHz, Power - Output: 60W, Gain: 19.7dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: SOT-1275-3, Part Status: Active, Voltage - Rated: 65 V, Voltage - Test: 28 V, Current - Test: 1.6 A.