Продукція > AMPLEON USA INC. > BLC10G22XS-551AVTZ
BLC10G22XS-551AVTZ
BLC10G22XS-551AVTZ Ampleon USA Inc.
BLC10G22XS-551AVT.pdf
Виробник: Ampleon USA Inc.
Description: RF MOSFET LDMOS 32V SOT1258-4
Packaging: Tray
Package / Case: SOT-1258-4
Current Rating (Amps): 2.8µA
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.1GHz ~ 2.2GHz
Configuration: Dual, Common Source
Power - Output: 550W
Gain: 16dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: SOT1258-4
Voltage - Rated: 65 V
Voltage - Test: 32 V
Current - Test: 900 mA
на замовлення 30 шт:
Написати відгук
Description: RF MOSFET LDMOS 32V SOT1258-4, Packaging: Tray, Package / Case: SOT-1258-4, Current Rating (Amps): 2.8µA, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2.1GHz ~ 2.2GHz, Configuration: Dual, Common Source, Power - Output: 550W, Gain: 16dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: SOT1258-4, Voltage - Rated: 65 V, Voltage - Test: 32 V, Current - Test: 900 mA.