Продукція > AMPLEON USA INC. > BLC10G27LS-320AVTZ
BLC10G27LS-320AVTZ
BLC10G27LS-320AVTZ Ampleon USA Inc.
BLC10G27LS-320AVT.PDF
Виробник: Ampleon USA Inc.
Description: RF MOSFET LDMOS 28V SOT1258-1
Packaging: Tray
Package / Case: SOT1258-1
Current Rating (Amps): 2.8µA
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 2.5GHz ~ 2.7GHz
Power - Output: 320W
Gain: 16dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: SOT1258-1
Voltage - Rated: 65 V
Voltage - Test: 28 V
Current - Test: 400 mA
на замовлення 12 шт:
Написати відгук
Description: RF MOSFET LDMOS 28V SOT1258-1, Packaging: Tray, Package / Case: SOT1258-1, Current Rating (Amps): 2.8µA, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency: 2.5GHz ~ 2.7GHz, Power - Output: 320W, Gain: 16dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: SOT1258-1, Voltage - Rated: 65 V, Voltage - Test: 28 V, Current - Test: 400 mA.