Продукція > AMPLEON USA INC. > BLC10G27XS-400AVTZ
BLC10G27XS-400AVTZ
BLC10G27XS-400AVTZ Ampleon USA Inc.
BLC10G27XS-400AVT.pdf
Виробник: Ampleon USA Inc.
Description: RF MOSFET LDMOS 28V SOT1258-4
Packaging: Tray
Package / Case: SOT-1258-4
Current Rating (Amps): 2.8µA
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.496GHz ~ 2.69GHz
Configuration: Dual, Common Source
Power - Output: 400W
Gain: 13.3dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: SOT1258-4
Voltage - Rated: 65 V
Voltage - Test: 28 V
Current - Test: 750 mA
на замовлення 79 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF MOSFET LDMOS 28V SOT1258-4, Packaging: Tray, Package / Case: SOT-1258-4, Current Rating (Amps): 2.8µA, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2.496GHz ~ 2.69GHz, Configuration: Dual, Common Source, Power - Output: 400W, Gain: 13.3dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: SOT1258-4, Voltage - Rated: 65 V, Voltage - Test: 28 V, Current - Test: 750 mA.