Продукція > AMPLEON USA INC. > BLC2425M10LS500PZ
BLC2425M10LS500PZ
BLC2425M10LS500PZ Ampleon USA Inc.
BLC2425M10LS500P.PDF
Виробник: Ampleon USA Inc.
Description: RF MOSFET LDMOS 32V SOT1250-1
Packaging: Tray
Package / Case: SOT1250-1
Current Rating (Amps): 4.2µA
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.4GHz ~ 2.5GHz
Configuration: Dual, Common Source
Power - Output: 500W
Gain: 14.5dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: SOT1250-1
Part Status: Active
Voltage - Rated: 65 V
Voltage - Test: 32 V
Current - Test: 20 mA
на замовлення 53 шт:
Написати відгук
Description: RF MOSFET LDMOS 32V SOT1250-1, Packaging: Tray, Package / Case: SOT1250-1, Current Rating (Amps): 4.2µA, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2.4GHz ~ 2.5GHz, Configuration: Dual, Common Source, Power - Output: 500W, Gain: 14.5dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: SOT1250-1, Part Status: Active, Voltage - Rated: 65 V, Voltage - Test: 32 V, Current - Test: 20 mA.