BLC8G24LS-240AVY
BLC8G24LS-240AVY Ampleon USA Inc.
BLC8G24LS-240AV.pdf
Виробник: Ampleon USA Inc.
Description: RF MOSFET LDMOS 28V DFM8
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOT-1252-1
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 2.3GHz ~ 2.4GHz
Configuration: Dual, Common Source
Power - Output: 56W
Gain: 14.5dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: DFM8
Voltage - Rated: 65 V
Voltage - Test: 28 V
Current - Test: 500 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF MOSFET LDMOS 28V DFM8, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-1252-1, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency: 2.3GHz ~ 2.4GHz, Configuration: Dual, Common Source, Power - Output: 56W, Gain: 14.5dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: DFM8, Voltage - Rated: 65 V, Voltage - Test: 28 V, Current - Test: 500 mA.