Продукція > AMPLEON USA INC. > BLC8G27LS-140AV518-AMP
BLC8G27LS-140AV518-AMP
BLC8G27LS-140AV518-AMP Ampleon USA Inc.
ROCELEC_BLC8G27LS-140AV.pdf?t.download=true&u=ovmfp3
Виробник: Ampleon USA Inc.
Description: LDMOS RF POWER TRANSISTOR
Packaging: Bulk
Package / Case: SOT-1275-1
Current Rating (Amps): 1.4µA
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 2.496GHz ~ 2.69GHz
Configuration: Dual, Common Source
Power - Output: 140W
Gain: 14.5dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: SOT-1275-1
Part Status: Active
Voltage - Rated: 65 V
Voltage - Test: 28 V
Current - Test: 320 mA
на замовлення 2800 шт:
Написати відгук
Description: LDMOS RF POWER TRANSISTOR, Packaging: Bulk, Package / Case: SOT-1275-1, Current Rating (Amps): 1.4µA, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency: 2.496GHz ~ 2.69GHz, Configuration: Dual, Common Source, Power - Output: 140W, Gain: 14.5dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: SOT-1275-1, Part Status: Active, Voltage - Rated: 65 V, Voltage - Test: 28 V, Current - Test: 320 mA.