Продукція > AMPLEON USA INC. > BLC9G15XS-400AVTY
BLC9G15XS-400AVTY Ampleon USA Inc.
24_7_RF_RefBook_Ver.2-2017.pdf
Виробник: Ampleon USA Inc.
Description: RF MOSFET LDMOS 32V SOT1258-7
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOT-1258-7
Frequency: 1.452GHz ~ 1.511GHz
Power - Output: 400W
Gain: 16.5dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: SOT-1258-7
Part Status: Obsolete
Voltage - Test: 32 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF MOSFET LDMOS 32V SOT1258-7, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-1258-7, Frequency: 1.452GHz ~ 1.511GHz, Power - Output: 400W, Gain: 16.5dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: SOT-1258-7, Part Status: Obsolete, Voltage - Test: 32 V.