BLC9G21LS-60AVZ Ampleon USA Inc.
BLC9G21LS-60AV.pdf
Виробник: Ampleon USA Inc.
Description: RF MOSFET LDMOS 28V DFM6
Packaging: Tray
Package / Case: SOT-1275-1
Current Rating (Amps): 1.4µA
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 1.805GHz ~ 2.2GHz
Configuration: Dual, Common Source
Power - Output: 60W
Gain: 17.5dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: DFM6
Part Status: Discontinued at Digi-Key
Voltage - Rated: 65 V
Voltage - Test: 28 V
Current - Test: 100 mA
на замовлення 40 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF MOSFET LDMOS 28V DFM6, Packaging: Tray, Package / Case: SOT-1275-1, Current Rating (Amps): 1.4µA, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency: 1.805GHz ~ 2.2GHz, Configuration: Dual, Common Source, Power - Output: 60W, Gain: 17.5dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: DFM6, Part Status: Discontinued at Digi-Key, Voltage - Rated: 65 V, Voltage - Test: 28 V, Current - Test: 100 mA.