BLC9G22LS-160VTZ
BLC9G22LS-160VTZ Ampleon USA Inc.
BLC9G22LS-160VT.pdf
Виробник: Ampleon USA Inc.
Description: RF MOSFET LDMOS 28V SOT1271-2
Packaging: Tray
Package / Case: SOT-1271-2
Current Rating (Amps): 2.8µA
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.11GHz ~ 2.2GHz
Power - Output: 35W
Gain: 18.4dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: SOT1271-2
Voltage - Rated: 65 V
Voltage - Test: 28 V
Current - Test: 864 mA
на замовлення 42 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF MOSFET LDMOS 28V SOT1271-2, Packaging: Tray, Package / Case: SOT-1271-2, Current Rating (Amps): 2.8µA, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2.11GHz ~ 2.2GHz, Power - Output: 35W, Gain: 18.4dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: SOT1271-2, Voltage - Rated: 65 V, Voltage - Test: 28 V, Current - Test: 864 mA.