BLC9G27LS-150AVZ
BLC9G27LS-150AVZ Ampleon USA Inc.
BLC9G27LS-150AV.pdf
Виробник: Ampleon USA Inc.
Description: RF FET LDMOS 65V 15DB SOT12751
Packaging: Tray
Package / Case: SOT-1275-1
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 2.5GHz ~ 2.69GHz
Configuration: Dual, Common Source
Power - Output: 150W
Gain: 15dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: DFM6
Part Status: Obsolete
Voltage - Rated: 65 V
Voltage - Test: 28 V
Current - Test: 400 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FET LDMOS 65V 15DB SOT12751, Packaging: Tray, Package / Case: SOT-1275-1, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency: 2.5GHz ~ 2.69GHz, Configuration: Dual, Common Source, Power - Output: 150W, Gain: 15dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: DFM6, Part Status: Obsolete, Voltage - Rated: 65 V, Voltage - Test: 28 V, Current - Test: 400 mA.