BLC9H10XS-300PY
BLC9H10XS-300PY Ampleon USA Inc.
BLC9H10XS-300P.PDF
Виробник: Ampleon USA Inc.
Description: RF MOSFET LDMOS 50V SOT1273-1
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOT-1273-1
Current Rating (Amps): 1.4µA
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 600MHz ~ 960MHz
Power - Output: 300W
Gain: 21dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: SOT1273-1
Voltage - Rated: 108 V
Voltage - Test: 50 V
Current - Test: 600 mA
Написати відгук
Description: RF MOSFET LDMOS 50V SOT1273-1, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-1273-1, Current Rating (Amps): 1.4µA, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 600MHz ~ 960MHz, Power - Output: 300W, Gain: 21dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: SOT1273-1, Voltage - Rated: 108 V, Voltage - Test: 50 V, Current - Test: 600 mA.