BLC9H10XS-600AZ
BLC9H10XS-600AZ Ampleon USA Inc.
BLC9H10XS-600A.PDF
Виробник: Ampleon USA Inc.
Description: RF MOSFET LDMOS 48V SOT1250-1
Packaging: Tray
Package / Case: SOT1250-1
Current Rating (Amps): 1.4µA
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 616MHz ~ 960MHz
Configuration: Dual, Common Source
Power - Output: 600W
Gain: 17.7dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: SOT1250-1
Part Status: Active
Voltage - Rated: 105 V
Voltage - Test: 48 V
Current - Test: 600 mA
на замовлення 93 шт:
Написати відгук
Description: RF MOSFET LDMOS 48V SOT1250-1, Packaging: Tray, Package / Case: SOT1250-1, Current Rating (Amps): 1.4µA, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 616MHz ~ 960MHz, Configuration: Dual, Common Source, Power - Output: 600W, Gain: 17.7dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: SOT1250-1, Part Status: Active, Voltage - Rated: 105 V, Voltage - Test: 48 V, Current - Test: 600 mA.