Продукція > LIN ENGINEERING > BLDC50-BL23E48-02
BLDC50-BL23E48-02
BLDC50-BL23E48-02 Lin Engineering
BLDC50-BL23E48-02.pdf
Виробник: Lin Engineering
Description: BLDC DRIVE
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: BL 23 Series
Mounting Type: Chassis Mount
Current - Output: 5A
Interface: RS-232
Type: Module
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Voltage - Supply: 24 ~ 48VDC
Voltage - Load: 48V
Number of Motors: 1
Motor Type: Brushless (BLDC)
Control / Drive Type: Brushless
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: BLDC DRIVE, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: BL 23 Series, Mounting Type: Chassis Mount, Current - Output: 5A, Interface: RS-232, Type: Module, Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Voltage - Supply: 24 ~ 48VDC, Voltage - Load: 48V, Number of Motors: 1, Motor Type: Brushless (BLDC), Control / Drive Type: Brushless.