BLED12W-016-C0800
BLED12W-016-C0800 Thomas Research Products
BLED-12W_DS.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED DRIVER CC AC/DC 16V 800MA
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.00" L x 1.23" W x 0.98" H (75.9mm x 31.2mm x 25.0mm)
Voltage - Output: 10 ~ 16V
Type: Constant Current
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: cURus
Ratings: IP64
Efficiency: 83%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 800mA
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 12 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 16V 800MA, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.00" L x 1.23" W x 0.98" H (75.9mm x 31.2mm x 25.0mm), Voltage - Output: 10 ~ 16V, Type: Constant Current, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: cURus, Ratings: IP64, Efficiency: 83%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 800mA, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 12 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.