BLED20W-036-C0550
BLED20W-036-C0550 Thomas Research Products
BLED-20W_DS.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED DRIVER CC AC/DC 21-36V 550MA
Packaging: Box
Features: OCP, OVP, SCP
Size / Dimension: 2.72" L x 2.04" W x 1.03" H (69.0mm x 51.8mm x 26.0mm)
Voltage - Output: 21 ~ 36V
Type: Constant Current
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: cURus
Ratings: IP64
Efficiency: 85%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 550mA
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 20 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 3 шт:
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 21-36V 550MA, Packaging: Box, Features: OCP, OVP, SCP, Size / Dimension: 2.72" L x 2.04" W x 1.03" H (69.0mm x 51.8mm x 26.0mm), Voltage - Output: 21 ~ 36V, Type: Constant Current, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: cURus, Ratings: IP64, Efficiency: 85%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 550mA, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 20 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.