BLF0910H9LS600U
BLF0910H9LS600U Ampleon USA Inc.
BLF0910H9LS600.pdf
Виробник: Ampleon USA Inc.
Description: RF MOSFET LDMOS 50V SOT502B
Packaging: Tray
Package / Case: SOT-502B
Current Rating (Amps): 2.8µA
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 900MHz ~ 930MHz
Power - Output: 600W
Gain: 18.6dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: SOT502B
Part Status: Active
Voltage - Rated: 108 V
Voltage - Test: 50 V
Current - Test: 90 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF MOSFET LDMOS 50V SOT502B, Packaging: Tray, Package / Case: SOT-502B, Current Rating (Amps): 2.8µA, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency: 900MHz ~ 930MHz, Power - Output: 600W, Gain: 18.6dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: SOT502B, Part Status: Active, Voltage - Rated: 108 V, Voltage - Test: 50 V, Current - Test: 90 mA.