BLF0910H9LS750PU
BLF0910H9LS750PU Ampleon USA Inc.
BLF0910H9LS750P.pdf
Виробник: Ampleon USA Inc.
Description: BLF0910H9LS750P/SOT539/TRAY
Packaging: Tray
Package / Case: SOT-539B
Current Rating (Amps): 2.8µA
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 902MHz ~ 928MHz
Configuration: Dual, Common Source
Power - Output: 750W
Gain: 21.5dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: SOT539B
Part Status: Discontinued at Digi-Key
Voltage - Rated: 108 V
Voltage - Test: 50 V
Current - Test: 50 mA