BLF1822-10,112
BLF1822-10,112 Ampleon USA Inc.
BLF1822-10.pdf
Виробник: Ampleon USA Inc.
Description: RF MOSFET LDMOS 26V SOT467C
Packaging: Tray
Package / Case: SOT-467C
Current Rating (Amps): 2.2A
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 2.2GHz
Power - Output: 10W
Gain: 13.5dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: SOT467C
Part Status: Obsolete
Voltage - Rated: 65 V
Voltage - Test: 26 V
Current - Test: 85 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF MOSFET LDMOS 26V SOT467C, Packaging: Tray, Package / Case: SOT-467C, Current Rating (Amps): 2.2A, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency: 2.2GHz, Power - Output: 10W, Gain: 13.5dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: SOT467C, Part Status: Obsolete, Voltage - Rated: 65 V, Voltage - Test: 26 V, Current - Test: 85 mA.