BLF6G27-10GHJ
BLF6G27-10GHJ Ampleon USA Inc.
Виробник: Ampleon USA Inc.
Description: RF FET LDMOS 65V 19DB SOT975C
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOT-975C
Current Rating (Amps): 3.5A
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.5GHz ~ 2.7GHz
Power - Output: 2W
Gain: 19dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: CDFM2
Part Status: Obsolete
Voltage - Rated: 65 V
Voltage - Test: 28 V
Current - Test: 130 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FET LDMOS 65V 19DB SOT975C, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-975C, Current Rating (Amps): 3.5A, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2.5GHz ~ 2.7GHz, Power - Output: 2W, Gain: 19dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: CDFM2, Part Status: Obsolete, Voltage - Rated: 65 V, Voltage - Test: 28 V, Current - Test: 130 mA.