BLF6G27-45,135
BLF6G27-45,135 Ampleon USA Inc.
BLF6G27-45_BLF6G27S-45.pdf
Виробник: Ampleon USA Inc.
Description: RF MOSFET LDMOS 28V CDFM2
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOT-608A
Current Rating (Amps): 20A
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 2.7GHz
Power - Output: 7W
Gain: 18dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: CDFM2
Part Status: Obsolete
Voltage - Rated: 65 V
Voltage - Test: 28 V
Current - Test: 350 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF MOSFET LDMOS 28V CDFM2, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-608A, Current Rating (Amps): 20A, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency: 2.7GHz, Power - Output: 7W, Gain: 18dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: CDFM2, Part Status: Obsolete, Voltage - Rated: 65 V, Voltage - Test: 28 V, Current - Test: 350 mA.