Продукція > NXP USA INC. > BLF6G27LS-100,118
BLF6G27LS-100,118
BLF6G27LS-100,118 NXP USA Inc.
BLF6G27(LS)-100.pdf
Виробник: NXP USA Inc.
Description: RF MOSFET LDMOS 28V LDMOST
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOT-502A
Current Rating (Amps): 29A
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 2.5GHz ~ 2.7GHz
Power - Output: 14W
Gain: 17dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: LDMOST
Part Status: Obsolete
Voltage - Rated: 65 V
Voltage - Test: 28 V
Current - Test: 900 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF MOSFET LDMOS 28V LDMOST, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-502A, Current Rating (Amps): 29A, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency: 2.5GHz ~ 2.7GHz, Power - Output: 14W, Gain: 17dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: LDMOST, Part Status: Obsolete, Voltage - Rated: 65 V, Voltage - Test: 28 V, Current - Test: 900 mA.