BLF6G27LS-40PGJ
BLF6G27LS-40PGJ Ampleon USA Inc.
BLF6G27L-40P_27LS-40P_27LS-40PG.pdf
Виробник: Ampleon USA Inc.
Description: RF MOSFET LDMOS 28V CDFM4
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOT-1121E
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 2.5GHz ~ 2.7GHz
Configuration: Dual, Common Source
Power - Output: 12W
Gain: 17.5dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: CDFM4
Part Status: Obsolete
Voltage - Rated: 65 V
Voltage - Test: 28 V
Current - Test: 450 mA
Написати відгук
Description: RF MOSFET LDMOS 28V CDFM4, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-1121E, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency: 2.5GHz ~ 2.7GHz, Configuration: Dual, Common Source, Power - Output: 12W, Gain: 17.5dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: CDFM4, Part Status: Obsolete, Voltage - Rated: 65 V, Voltage - Test: 28 V, Current - Test: 450 mA.