BLF7G10LS-250 Ampleon USA Inc.
BLF7G10L-250_7G10LS-250.pdf
Виробник: Ampleon USA Inc.
Description: RF MOSFET LDMOS 30V SOT502B
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOT-502B
Current Rating (Amps): 5µA
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 869MHz ~ 960MHz
Power - Output: 250W
Gain: 19.5dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: SOT502B
Part Status: Last Time Buy
Voltage - Rated: 65 V
Voltage - Test: 30 V
Current - Test: 1.8 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF MOSFET LDMOS 30V SOT502B, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-502B, Current Rating (Amps): 5µA, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency: 869MHz ~ 960MHz, Power - Output: 250W, Gain: 19.5dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: SOT502B, Part Status: Last Time Buy, Voltage - Rated: 65 V, Voltage - Test: 30 V, Current - Test: 1.8 A.