BLF7G27L-135,118
BLF7G27L-135,118 Ampleon USA Inc.
Виробник: Ampleon USA Inc.
Description: RF MOSFET LDMOS 28V SOT502A
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOT-502A
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 2.6GHz ~ 2.7GHz
Power - Output: 25W
Gain: 16.5dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: SOT502A
Voltage - Test: 28 V
Current - Test: 1.3 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF MOSFET LDMOS 28V SOT502A, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-502A, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency: 2.6GHz ~ 2.7GHz, Power - Output: 25W, Gain: 16.5dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: SOT502A, Voltage - Test: 28 V, Current - Test: 1.3 A.