Продукція > AMPLEON USA INC. > BLF7G27LS-140,112
BLF7G27LS-140,112
BLF7G27LS-140,112 Ampleon USA Inc.
PHGLS23276-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: Ampleon USA Inc.
Description: RF MOSFET LDMOS 28V SOT502B
Packaging: Tube
Package / Case: SOT-502B
Current Rating (Amps): 28A
Frequency: 2.5GHz ~ 2.7GHz
Power - Output: 30W
Gain: 16.5dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: SOT502B
Voltage - Rated: 65 V
Voltage - Test: 28 V
Current - Test: 1.3 A
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF MOSFET LDMOS 28V SOT502B, Packaging: Tube, Package / Case: SOT-502B, Current Rating (Amps): 28A, Frequency: 2.5GHz ~ 2.7GHz, Power - Output: 30W, Gain: 16.5dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: SOT502B, Voltage - Rated: 65 V, Voltage - Test: 28 V, Current - Test: 1.3 A.