BLN0605LL19R1880A Pulse Electronics
BLN0605LL19R1880A
Виробник: Pulse Electronics
Description: BALUN 1880MHZ BALUN TYPE19
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0202 (0505 Metric), 4 PC Pad
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 1.805GHz ~ 1.99GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced: 50 / 100Ohm
Insertion Loss (Max): 0.6dB
Return Loss (Min): 10dB
Phase Difference: 180° ±10°
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BALUN 1880MHZ BALUN TYPE19, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0202 (0505 Metric), 4 PC Pad, Mounting Type: Surface Mount, Frequency Range: 1.805GHz ~ 1.99GHz, Impedance - Unbalanced/Balanced: 50 / 100Ohm, Insertion Loss (Max): 0.6dB, Return Loss (Min): 10dB, Phase Difference: 180° ±10°.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BLN0605LL19R1880A Виробник : Pulse Electronics PLEI_S_A0011727254_1-2903418.pdf Signal Conditioning 0605 1880MHz Balun Type19