BLN0605LM09R0780A Pulse Electronics
BLN0605LM09R0780A
Виробник: Pulse Electronics
Description: BALUN 780MHS TYPE09
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0202 (0505 Metric), 4 PC Pad
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 729MHz ~ 821MHz
Impedance - Unbalanced/Balanced: 50 / 100Ohm
Insertion Loss (Max): 0.6dB
Return Loss (Min): 10dB
Phase Difference: 180° ±10°
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BALUN 780MHS TYPE09, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0202 (0505 Metric), 4 PC Pad, Mounting Type: Surface Mount, Frequency Range: 729MHz ~ 821MHz, Impedance - Unbalanced/Balanced: 50 / 100Ohm, Insertion Loss (Max): 0.6dB, Return Loss (Min): 10dB, Phase Difference: 180° ±10°.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BLN0605LM09R0780A Виробник : Pulse Electronics PLEI_S_A0011727334_1-2903107.pdf Signal Conditioning 0605 780MHz Balun Type09