BLP10H6120PGY
BLP10H6120PGY Ampleon USA Inc.
BLP10H6120P_BLP10H6120PG.pdf
Виробник: Ampleon USA Inc.
Description: RF MOSFET LDMOS 50V 4HSOP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-BESOP (0.173", 4.40mm Width)
Current Rating (Amps): 1.4µA
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 1GHz
Power - Output: 120W
Gain: 18dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: 4-HSOP
Voltage - Rated: 110 V
Voltage - Test: 50 V
Current - Test: 80 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF MOSFET LDMOS 50V 4HSOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-BESOP (0.173", 4.40mm Width), Current Rating (Amps): 1.4µA, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 1GHz, Power - Output: 120W, Gain: 18dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: 4-HSOP, Voltage - Rated: 110 V, Voltage - Test: 50 V, Current - Test: 80 mA.