BLP15M7160PY
BLP15M7160PY Ampleon USA Inc.
BLP15M7160P.pdf
Виробник: Ampleon USA Inc.
Description: RF MOSFET LDMOS 28V 4HSOPF
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOT-1223-1
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 860MHz
Configuration: Dual, Common Source
Power - Output: 160W
Gain: 20dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: 4-HSOPF
Part Status: Active
Voltage - Rated: 65 V
Voltage - Test: 28 V
Current - Test: 100 mA
на замовлення 65 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF MOSFET LDMOS 28V 4HSOPF, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-1223-1, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 860MHz, Configuration: Dual, Common Source, Power - Output: 160W, Gain: 20dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: 4-HSOPF, Part Status: Active, Voltage - Rated: 65 V, Voltage - Test: 28 V, Current - Test: 100 mA.
Інші пропозиції BLP15M7160PY
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BLP15M7160PY BLP15M7160PY Виробник : Ampleon USA Inc. BLP15M7160P.pdf Description: RF MOSFET LDMOS 28V 4HSOPF
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOT-1223-1
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 860MHz
Power - Output: 160W
Gain: 20dB
Technology: LDMOS
Part Status: Active
Voltage - Rated: 65 V
Voltage - Test: 28 V
Current - Test: 100 mA