BLP15M9S30XY
BLP15M9S30XY Ampleon USA Inc.
Виробник: Ampleon USA Inc.
Description: RF MOSFET LDMOS 32V TO270
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-270AA
Current Rating (Amps): 1.4µA
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2GHz
Configuration: N-Channel
Power - Output: 30W
Gain: 19.3dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: TO-270-2F-1
Part Status: Active
Voltage - Rated: 65 V
Voltage - Test: 32 V
Current - Test: 200 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF MOSFET LDMOS 32V TO270, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-270AA, Current Rating (Amps): 1.4µA, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2GHz, Configuration: N-Channel, Power - Output: 30W, Gain: 19.3dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: TO-270-2F-1, Part Status: Active, Voltage - Rated: 65 V, Voltage - Test: 32 V, Current - Test: 200 mA.