Продукція > AMPLEON > BLP15M9S70XY
BLP15M9S70XY
BLP15M9S70XY Ampleon
BLP15M9S70.pdf
Виробник: Ampleon
RF MOSFET Transistors BLP15M9S70/TO270/REEL
на замовлення 77 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF MOSFET LDMOS 32V TO270, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-270AA, Current Rating (Amps): 1.4µA, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2GHz, Configuration: N-Channel, Power - Output: 70W, Gain: 17.8dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: TO-270-2F-1, Voltage - Rated: 65 V, Voltage - Test: 32 V, Current - Test: 400 mA.
Інші пропозиції BLP15M9S70XY
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BLP15M9S70XY BLP15M9S70XY Виробник : Ampleon USA Inc. Description: RF MOSFET LDMOS 32V TO270
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-270AA
Current Rating (Amps): 1.4µA
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2GHz
Configuration: N-Channel
Power - Output: 70W
Gain: 17.8dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: TO-270-2F-1
Voltage - Rated: 65 V
Voltage - Test: 32 V
Current - Test: 400 mA