Продукція > NXP USA INC. > BLP7G22-10,135
BLP7G22-10,135 NXP USA Inc.
BLP7G22-10.pdf
Виробник: NXP USA Inc.
Description: RF MOSFET LDMOS 28V 12HVSON
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 12-VDFN Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 700MHz ~ 2.2GHz
Power - Output: 2W
Gain: 27dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: 12-HVSON (4x6)
Voltage - Rated: 65 V
Voltage - Test: 28 V
Current - Test: 110 mA