BLP8G10S-45P
BLP8G10S-45P Ampleon USA Inc.
24_7_RF_RefBook_Ver.2-2017.pdf
Виробник: Ampleon USA Inc.
Description: RF MOSFET LDMOS 28V 4HSOPF
Packaging: Tray
Package / Case: SOT-1223-2
Current Rating (Amps): 1.4µA
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 700MHz ~ 1GHz
Configuration: Dual, Common Source
Power - Output: 45W
Gain: 20.8dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: 4-HSOPF
Voltage - Rated: 65 V
Voltage - Test: 28 V
Current - Test: 224 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF MOSFET LDMOS 28V 4HSOPF, Packaging: Tray, Package / Case: SOT-1223-2, Current Rating (Amps): 1.4µA, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 700MHz ~ 1GHz, Configuration: Dual, Common Source, Power - Output: 45W, Gain: 20.8dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: 4-HSOPF, Voltage - Rated: 65 V, Voltage - Test: 28 V, Current - Test: 224 mA.