Продукція > NXP USA INC. > BLP8G10S-45PGJ
BLP8G10S-45PGJ
BLP8G10S-45PGJ NXP USA Inc.
BLP8G10S-45P_8G10S-45PG.pdf
Виробник: NXP USA Inc.
Description: RF MOSFET LDMOS 4HSOPF
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOT-1223-1
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 700MHz ~ 1GHz
Power - Output: 45W
Gain: 21dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: 4-HSOPF
Voltage - Rated: 28 V
Написати відгук
Description: RF MOSFET LDMOS 4HSOPF, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-1223-1, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 700MHz ~ 1GHz, Power - Output: 45W, Gain: 21dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: 4-HSOPF, Voltage - Rated: 28 V.