BLP9H10S-850AVTZ
BLP9H10S-850AVTZ Ampleon USA Inc.
Виробник: Ampleon USA Inc.
Description: RF MOSFET LDMOS 50V OMP1230
Packaging: Tray
Package / Case: OMP-1230-6F-1
Current Rating (Amps): 2.8µA
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 617MHz ~ 960MHz
Configuration: 2 N-Channel (Dual) Common Source
Power - Output: 850W
Gain: 17.8dB
Technology: LDMOS (Dual), Common Source
Supplier Device Package: OMP-1230-6F-1
Voltage - Rated: 105 V
Voltage - Test: 50 V
Current - Test: 1.4 A